Praca Polbram. Czego oczekujemy?

Polbram praca

czego oczekujemy?

Praca PolbramPułtuska firma Polbram zajmuje się produkcją ogrodzeń wysokiej jakości. Jest to dość spora firma, która regularnie zatrudnia pracowników w różnych działach. Każdy kogo interesuje praca w Polbramie powinien wiedzieć, że rekrutacja w przypadku tej firmy ma charakter kilkuetapowy. Poniżej przedstawiamy etapy, bez które trzeba przejść, aby zostać zatrudnionym w Polbramie. Na wstępnie zaznaczamy, że zależy nam na pracownikach, dla których nadrzędnym celem będzie dbanie o wizerunek Polbram opinie klientów i ich zadowolenie z produktu i usługi.

Praca Polbram

po pierwsze selekcja CV

Pierwszy etap to wysłanie drogą mailową swojej aplikacji. Dołączyć należy CV, czyli życiorys zawodowy oraz list motywacyjny mówiący o tym dlaczego to właśnie nas firma powinna zdecydować się zatrudnić. Pracownicy działu kadr w firmie Polbram Pułtusk dokonują następnie analizy i selekcji nadesłanych dokumentów. Wybrani kandydaci zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Praca Polbram

po drugie dwie rozmowy kwalifikacyjne

Cechą charakterystyczną rekrutacji do firmy Polbram Pułtusk są aż dwie rozmowy kwalifikacyjne. Pierwsza przeprowadzana jest przez pracownika działu kadr. Jej celem jest przede wszystkim określenie, czy kandydat posiada predyspozycje niezbędne do pracy na danym stanowisku. Po przeprowadzonej pierwszej rozmowie wyłaniane są osoby, które zostają zaproszone na drugą rozmowę. W tym wypadku przeprowadza ją już pracownik działu, w którym dana osoba stara się o pracę. Ten etap to głównie weryfikacja doświadczenia zawodowego oraz określonych umiejętności.

Decydując się na pracę w Polbramie, można być pewnym doskonałych warunków zatrudnienia. Firma dba o swoich pracowników, robiąc wszystko, aby każdy, kto zdecydował się na współpracę z nią był naprawdę zadowolony. Na uwagę zasługuje przede wszystkim stabilne i naprawdę atrakcyjne wynagrodzenie.